середа, 9 грудня 2015 р.

Конкурс "Енергія і середовище -2015"

                                                    Умови проведення


  Відповідно до наказу Міністерства від 08.11.2013 № 1575 «Про затвердження Положення про Всеукраїнський конкурс «Енергія і середовище», зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 28 листопада 2013 р. за № 2037/24569, Міністерство інформує, що в листопаді 2015 року – березні 2016 року буде проведений Національний тур міжнародного конкурсу молодіжних проектів з енергоефективності “Енергія і середовище” під гаслом «Збережемо енергію – збережемо Планету!». 
   Положення про захід та умови проведення конкурсу у 2015-2016 н. р. розміщено на сайті www.nenc.gov.ua.
   Міжнародний конкурс “Енергія і середовище” проводиться спільно з громадською організацею “Екологічний клуб «Еремурус», міжнародним освітнім проектом SPARE (найбільший міжнародний освітній проект для школярів з питань змін клімату та енергетики) за підтримки Міністерства екології та природних ресурсів України, Національної екологічної ради України та бізнес структур з метою пошуку й підтримки обдарованої учнівської молоді, залучення її до навчально-практичної діяльності з проблем енергоефективності та раціонального використання ресурсів.
   Безпосереднє керівництво Національним туром конкурсу здійснює Національний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді.
  До участі в конкурсі запрошуються учні, вихованці загальноосвітніх, професійно-технічних і позашкільних навчальних закладів віком до 17 років включно, які мають досягнення у практичній діяльності в сфері змін клімату, впровадження енергозбереження, використання поновлюваних джерел енергії для місцевих потреб, у підвищенні енергоефективності шкільних будівель.
  Національний тур конкурсу проводиться у два етапи:

 • І етап − заочний (листопад-лютий)
 • ІІ етап − очний у формі стендових доповідей (лютий-березень)

 • Для участі в І етапі конкурсу необхідно надіслати до 1 лютого 2016 року заповнену реєстраційну картку та конкурсну роботу, виконану на електронних носіях українською мовою (не більше 6 сторінок разом з ілюстраціями), на електронну адресу ekoviddil@nenc.gov.ua або eremurusua@ukr.net з поміткою: “Енергія і середовище”. Список учасників ІІ етапу конкурсу буде оприлюднений на сайті: www.nenc.gov.ua та www.eremurus.org
  ІІ етап конкурсу відбудеться 29 лютого- 1 березня 2016 року на базі Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді.

  Рекомендації для учасників конкурсу

  Правилами проведення конкурсу не допускається копіювання робіт інших учасників або подання на конкурс робіт, що не являються самостійною розробкою учасника конкурсу. Будь ласка, вживайте зусиль для того, щоб ваша робота дійсно належала вам. Це є головною запорукою вашого успіху. Пам`ятайте, що на конкурсі вже багато років поспіль працює досвідчене журі, завданням якого є якісна оцінка ваших робіт.

  Рекомендація: намагайтеся зробити свою роботу оригінальною, конкретною, практично застосованою. 

  ФІНАЛ КОНКУРСУ “ЕНЕРГІЯ І СЕРЕДОВИЩЕ 2014-2015 “

  http://eremurus.org/?p=2986
    

  Немає коментарів:

  Дописати коментар